Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Kutnohorská vlnka 2022

Vloženo: 26. února 2022 v 0:00

Letos jsme mohli, po roční přestávce způsobené covidem, opět uspořádat tradiční plavecké závody pro mladé handicapované sportovce “Kutnohorská vlnka”. Do plaveckého bazénu v Kutné Hoře se tak 26. února sjeli závodníci z SK Vodomílek Jihlava, SK Kapři Jindřichův Hradec, SK Kontakt Ostrava, SK Kontakt Karlovy Vary, SK Kontakt Brno, Para Plavání Praha a samozřejmě nechyběla ani domácí SK APROBA Kutná Hora.

 

Závodů se účastnilo 58 plavců, z toho 10 zdravých (sourozenci handicapovaných plavců nebo děti instruktorů plavání), což bylo nejvíce plavců za celou dobu pořádání závodů.

 

Plavaly se tyto disciplíny: 50 m volný způsob, 50 m motýlek, dvojboj 50 m znak a 50 m prsa, dvojboj 100 m volný způsob a 100 m prsa, 100 m polohová štafeta instruktorů. Startovní povely zazněly celkem 40x. Ani tentokrát nechybělo vystoupení akvabel v podání kutnohorských instruktorů SK APROBA. A medaile si domů opět odnesli všichni.

 

Na závodech panovala skvělá nálada. Jako hlavního rozhodčího jste měli možnost zahlédnout známého paralympijského plavce Arnyho Petráčka, který v roce 2016 dovezl z paralympiády zlatou a v roce 2021 stříbrnou medaili.

 

Rádi bychom poděkovali Městu Kutná Hora, které závody každoročně podporuje. 

 

                                       Kutna_Hora_logo-var1-color.jpg

 

Kompletní fotogalerii naleznete na tomto odkazu:

https://eu.zonerama.com/Zacatky2/Album/8195203

 

Vzhledem k rostoucím nákladům akce budeme v příštích ročnících hledat další partnery projektu. Pokud by Vás podpora této akce zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

 

Galerie