Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Zdravotní masáže

Vloženo: 18. května 2021 v 15:22

 

Centum služeb KOSTKA

denní centrum pro rehabilitaci, zábavu i odpočinek

nabízí

Zdravotní masáže na míru klienta

 

 

Odpovědná osoba: Mgr. Petra Hnátová

Maséři: Bc. Radek Vavřina, DiS., Katarína Zahradníková

Kontakt: 731 426 345

Provozní doba:  Po-Pá dle domluvy

Objekt je zcela bezbariérový, parkování je možné přímo před budovou.


 

Masáže byly již od pradávna využívány k regeneraci těla a odstranění únavy. Příznivě působí nejen na fyzickou stránku člověka, ale také na jeho psychiku. Zmírňují bolesti a celkově přispívají k harmonizaci těla. Pravidelná návštěva masáží napomáhá k udržení dobré kondice. 

 

Našim klientům nabízíme klasické zdravotní masáže, které uvolňují svalové napětí, ztuhlé svalstvo a odstraňují zatvrdliny. Zlepšují prokrvení a látkovou výměnu masírovaných částí těla a také přispívají ke zlepšení proudění energie. 

 

Masáže mají blahodárné účinky nejen na tělo, ale také na mysl a pomáhají při stresu a napětí. Přispívají k celkové relaxaci mysli a těla.

 

Zdravotní masáže jsou tradiční a bezpečnou léčebnou metodou. Našim klientům nabízíme masáže zad, šíje, nohou a rukou a celého těla. Klademe důraz na individuální a citlivý přístup ke všem našim klientům. 

 

Naše masáže jsou vhodné pro osoby s handicapem i pro širokou veřejnost.

 

Masáže provádí akreditovaní zdravotní maséři Katarína Zahradníková a Radek Vavřina. Katarína je také akreditovaná v oblasti masáží miminek (tyto masáže podporují rozvoj nervových buněk a motoriky dítěte) a absolventka kurzů bazální a orofaciállní stimulace.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Vaší návštěvou přispějete na činnost naší organizace a podpoříte tak aktivity pro handicapované děti a mladé v našem regionu. Děkujeme!CENÍK MASÁŽÍ

Přílohy

Galerie