Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Vozíčkáři jezdí z kopce

  • Mgr. Petra Hnátová

Vloženo: 2. ledna 2014

Zobrazeno: 24197×

A díky Vám jezdíme pěkně rychle. Děkujeme!

Hodně lidí se mne ptá, zda je možné, aby děti, které jsou upoutány na vozík, mohly pravidelně jezdit na hory a naučily se lyžovat. Odpovídám jim: „ANO!“, a kdyby to bylo možné, vzala bych je na hory a Agáta s Lukym by jim ukázali, že i děti s dětskou mozkovou obrnou lyžovat umí!
             
Právě pro děti s postižením je důležité, aby dělaly věci, které dělají ostatní. A lyžování k tomu také patří! Každý si přece rád vzpomene na první lyžařské zážitky a možná, že jste dostala i své první lyže od Ježíška… Děti na vozíčku mít lyže pod stromečkem nemohou, ale pobyt na sněhu jim přináší hluboké zážitky!
 
Abychom mohli dalším vozíčkářům tyto zážitky umožnit  a splnit jim tak veliké vánoční přání, potřebovali bychom pro ně zakoupit speciálně upravené sportovní náčiní – monoski.
 
Umožněte, prosím, svým darem nákup monoski uskutečnit. Monoski stojí 35 990 korun a řidítka 1 500 korun. Váš dar v jakékoliv výši umožní, aby se i děti na invalidním vozíku zařadily mezi zdravé vrstevníky, kteří běžně tráví zimní prázdniny na horách.
 
Děkujeme Vám za pomoc!