Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Stůl pro Honzíka

  • Mgr. Petra Hnátová

Vloženo: 4. prosince 2014

Zobrazeno: 21402×

Honzík dostal stůl od Ježíška. Děkujeme!

Krásný vánoční dárek v podobě rostoucího stolu s příslušenstvím, našel Honzík pod Vánočním stromečkem. Moc Vám děkujeme!
 
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Honzík je usměvavý hošík. Rád si hraje a miluje ostatní děti. Honzík nemluví. Krátce po narození se u něj projevily zdravotní problémy, které vyvrcholily silným epileptickým záchvatem. Maminka tehdy musela svého chlapečka oživovat. Naštěstí úspěšně. Honzíka to ale silně poznamenalo. Dnes je mu sedm let, je vývojově hodně opožděný. Přes všechny nesnáze se z Honzíka stal letos školák. Jako prvňáček má individuální plán, který zohledňuje jeho možnosti. Podařilo se to díky úžasnému odhodlání a neutuchající rodičovské lásce.
 
Ty největší překážky zatím Honzíkova rodina překonala. S těmi malými, na které už nezbývá tolik sil, jim můžeme pomoci. Každý školák potřebuje psací stůl, u kterého může plnit své domácí úkoly. Náš prvňáček potřebuje, s ohledem na svůj handicap, stůl speciální.  Rodiče by mu rádi pořídili tzv. „rostoucí“ psací stůl, který je možno přizpůsobit věku a konkrétní potřebě dítěte. Stůl umožní Honzíkovi správně sedět, organizér psacích potřeb umožní systém v psacích potřebách, které jsou po ruce, nepřekáží pod lokty a nekutálí se po nakloněné ploše stolu. Také zásuvky na kolečkách zjednoduší manipulaci, při dohledu rodičů při psaní úkolů.
Pořizovací cena stolu s příslušenstvím je 13 809 Kč.
 
Podpořte, prosím, Honzíka a jeho rodinu.
Mnohokrát děkujeme.

Galerie