Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Radost pro všechny

Vloženo: 2. dubna 2019

Díky dárcům a Nadaci VDV jsme mohli pořídit speciální ping-pongový stůl pro nevidomé.

Jsou jich stovky, ne, tisíce. Tisíce podvečerních zápasů, hodiny strávené v garážích, sokolovnách a tělocvičnách. Milionkrát zazní ping, milionkrát pong. Seance u zeleného stolu je prostě společenská událost, něco jako opera nebo svatba. Ale pozor, není ping-pong jako ping-pong.
 
A víte, že hrát se dá i potmě? Nemluvíme přitom o žádném šeru nebo průhledném přítmí, řeč je o černo-černé tmě. Nevidíte nic, nevidíte nikoho. A zničehonic ping a míček Vás trefí do břicha a pong a míček přistane na hlavě. Složitá situace. Na střídání stran raději ani nemyslete. Tma bez konce.
 
Přesně takový ping pong se hraje v Cestě životem bez bariér. Náročnější verze. Varianta pro odvážné. Varianta pro sportovce tělem, duší i sluchem. Hra přesně určená pro naše dva šampiony Martínka a Domču. Kluci nevidí a právě ping-pong pro nevidomé je ideální způsob, jak je vtáhnout do hry. Společně si zadovádět. Zahrajete si? Upozorňujeme, že porazit kluky nebude zrovna snadné. Sázkové kurzy raději nevypisujeme.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Díky hodným dárcům a Nadaci VDV jsme pořídili mezi naše vybavení speciální ping-pongový stůl pro nevidomé. Pocestuje s námi na všechny společné pobyty a soustředění.