Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Písničky pro děti s postižením

  • Mgr. Petra Hnátová

Vloženo: 2. listopadu 2012

Zobrazeno: 22532×

Koncert byl moc hezký. Všem dětem se líbil.

8.12. 2012 jsme vyrazili do pražského divadla Hybernia na koncert Jaroslava Uhlíře. Koncert byl moc hezký.

Fotky z této akce naleznete ve fotogalerii.

DĚKUJEME!

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Děti na invalidním vozíčku nemají mnoho příležitostí k tomu, aby mohly aktivně trávit volný čas. Brání jim v tom nejen jejich tělesné omezení, ale i sociální izolace některých rodin a také nedostatek financí, se kterým je péče o dítě s tělesným postižením spojena.
Naším cílem je co nejlepší zařazení dětí s postižením mezi zdravé vrstevníky nejen ve škole, ale i mimo ni.
 
Začátkem prosince bychom chtěli vzít všechny děti s handicapem na představení písničkáře Jaroslava Uhlíře. Koná se v pražském divadle Hybernia, které je bezbariérové, takže se tam vozíčkáři dostanou. Protože jsou melodické písničky u dětí velmi oblíbené, představení se mohou zúčastnit i děti s mentálním handicapem, o které se rovněž sdružení stará.
 
Cestování s dětmi na vozíku je velmi náročné, musíme si objednat speciálně vybavený autobus, aby se do něj vozíčkáři dostali. Pronájem autobusu s upravenou plošinou pro najíždění vozíčků a vstupné do divadla pro 17 dětí vyjde na 11 043 korun. Ty už ale bohužel v rozpočtu na letošní rok nemáme.
 
Bez hodných dárců to nezvládneme! Pomozte nám, prosím, svým darem ještě dnes! Děti s postižením si naši pozornost zaslouží.
 
 
Z celého srdce Vám děkuji za Váš dar v jakékoli výši.